Plieninės tvoralentės – puikus ir praktiškas tvoros sprendimas.

Mūsų parduodamos tvoralentės pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu, yra universalios – gali būti montuojamos tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Tvoralentės pasižymi puikia išvaizda, gali būti su vienu arba trimi grioveliais, galai užapvalinti arba nukirsti tiesiai. Tvoralenčių spalvas galėsite pasirinkti iš itin plačios spalvų paletės – net 22 spalvos! Taip pat yra galimybė rinktis vieną iš keturių padengimų – PURAL, matinį, medžio imitaciją arba matinę medžio imitaciją.

Tvoralentės yra tvirtos ir standžios, dėka profiliuojamų briaunų, bei skardos storio – 0,6mm.

Sumontavus tvorą Jums nekils jokių rūpesčiu, tvorai reikalinga minimali priežiūra, nereikės jos perdažyti, permontuoti ar atlikti kitų papildomų darbų. Kviečiame atvykti, apžiūrėti pavyzdžių ir gauti specialų pasiūlymą. Pagal Jūsų individualius norus nemokamai sudarysime sąmatą, Jums tereiks pasirinkti tvoros spalvą ir formą, tankumą aukštį ir metražą.

Techniniai duomenys

Tvoralentės:                Skersiniai:                           Stulpai:

Storis: 0,6 mm            Storis: 1,5mm                     Storis: 1,5mm
Plotis: 109 mm           Išmatavimai: 40×30          Išmatavimai: 40×60
Ilgis: iki 6 m                Ilgis: iki 6m                         Ilgis: iki 6m

 

Padengimas:

Tvoralentės:                       Skersinai ir stulpai:

Cinkuota skarda,              Cinkuotas plienas,

PURAL, 55 mic.                Miltelinis dažymas.

Plienas – DX53D; S220GD+Z275

Spalvos:

RAL 3005, 3009, 6020, 7024, 8004, 8017, 8019, 9005, 9010, AluZn, medžio imitacija (penkios spalvos), taip pat galimas matinis padengimas (dėl galimų spalvų teirautis atskirai). Skersiniai ir stulpai dažomi tokia pačia spalva, kaip ir Jūsų tvora.