63-detales-sumazintos
80-detales-sumazintos
8-detales-sumazintos
6-detales-sumazintos
35-detales-sumazintos
39-detales-sumazintos
31-detales-sumazintos
23-detales-sumazintos
1-detales-sumazintos
72-detales-sumazintos
56-detales-sumazintos
75-detales-sumazintos
47-detales-sumazintos
52-detales-sumazintos
19-detales-sumazintos
78-detales-sumazintos
87-detales-sumazintos
13-detales-sumazintos
61-detales-sumazintos
65-detales-sumazintos

LATAKAS. Skersmuo: 125mm arba 150mm. Ilgis: 3m arba 4m. Pakuotėje 5vnt.

LATAKO LAIKIKLIS MAŽAS – Latako laikiklis pagamintas iš vientisos plieninės juostos. Skirtas latakui tvirtinti prie sienos arba karnizo. Latako laikiklis atkartoja latako formą, todėl labai gerai prie jo priglunda. Turi fiksatorius, skirtus montuoti ir išmontuoti. Laikikliai nudažyti milteliniu būdu, o jų spalvos atitinka siūlomas lietaus nutekėjimo sistemos spalvas.

LATAKO LAIKIKLIS L-160 – Latako laikiklis pagamintas iš vientisos plieninės juostos. Skirtas išlenktą laikiklį sukti prie lentjuostės. Latako laikiklis atkartoja latako formą, todėl labai gerai prie jo priglunda. Turi fiksatorius, skirtus montuoti ir išmontuoti. Laikikliai nudažyti milteliniu būdu, o jų spalvos atitinka siūlomas lietaus nutekėjimo sistemos spalvas.

LATAKO LAIKIKLIS L-210 – Latako laikiklis pagamintas iš vientisos plieninės juostos. Skirtas išlenktą laikiklį sukti prie lentjuostės. Latako laikiklis atkartoja latako formą, todėl labai gerai prie jo priglunda. Turi fiksatorius, skirtus montuoti ir išmontuoti. Laikikliai nudažyti milteliniu būdu, o jų spalvos atitinka siūlomas lietaus nutekėjimo sistemos spalvas.

LATAKO KAMPAS VIDINIS 90° – Tai iš ištisinio skardos gabalo, nenaudojant suvirinimo siūlių, supresuotas elementas. Kampai yra būtini sujungiant latakus kampuose. Kampai suteikia sistemai vientisumą ir užbaigtumą.

LATAKO KAMPAS IŠORINIS 90° – Tai iš ištisinio skardos gabalo, nenaudojant suvirinimo siūlių, supresuotas elementas. Kampai yra būtini sujungiant latakus kampuose. Kampai suteikia sistemai vientisumą ir užbaigtumą.

LATAKO KAMPAS VIDINIS 135° – Tai iš ištisinio skardos gabalo, nenaudojant suvirinimo siūlių, supresuotas elementas. Kampai yra būtini sujungiant latakus kampuose. Kampai suteikia sistemai vientisumą ir užbaigtumą.

LATAKO KAMPAS IŠORINIS 135° – Tai iš ištisinio skardos gabalo, nenaudojant suvirinimo siūlių, supresuotas elementas. Kampai yra būtini sujungiant latakus kampuose. Kampai suteikia sistemai vientisumą ir užbaigtumą.

LATAKO UŽBAIGIMO ELEMENTAS – Elementas naudojamas latako galui užaklinti, kad nenutekėtų vanduo. Konstrukcija yra universali ir leidžia lataką užaklinti iš dešinės arba kairės pusės, taip pat suteikia lietaus nutekėjimo sistemai estetinę išvaizdą.

LATAKO SUJUNGIMO ELEMENTAS – Sujungimo elementas skirtas latakams sujungti. Turi maksimalų darbinį plotą, lyginant su europiniais analogais. Užspaudimo plotis – 100mm. Įmontuota 95mm pločio tarpinė su kapiliariniais kanalais. Šią sistemą paprasta montuoti.

LATAKO NUOLAJA – Skirta latakui ir lietvamzdžiui sujungti, užtikrina vandens nutekėjimą į lietvamzdį. Latako nuolają paprasta montuoti į bet kokią latako vietą. Gaminama giluminio presavimo metodu, yra puikios išvaizdos.

LIETVAMZDIS – Ilgiai: 1m, 2m arba 3m. Skersmuo: 87mm arba 100mm.

VIRŠUTINĖ ALKŪNĖ – Naudojama lietvamzdžiams sujungti išlinkimo vietose, kai karnizai atsikišę nuo sienos.

LIETVAMZDŽIO GALINIS ELEMENTAS – Paskutinis lietaus nuvedimo sistemos elementas, kuris nuveda vandenį nuo fundamento. Gale turi dekoratyvinę briauną.

LIETVAMZDŽIO TVIRTINIMO ELEMENTAS Į MEDĮ – Tai apkaba, kuri sutvirtinama kyliniu kaiščiu. Geras prigludimas suteikia tvirtumo ir paslepia sandūros vietas. Gaminama iškertant metalą ir presuojant giluminiu būdu. Turi du tvirtinimo taškus.

LIETVAMZDŽIO TVIRTINIMO ELEMENTAS Į MŪRĄ – Tai apkaba, tvirtinama kyliniu kaiščiu. Geras prigludimas suteikia tvirtumo ir paslepia sandūros vietas. Turi vieną tvirtinimo tašką. Tvirtinti į plytas ar betoną naudojamas kaištis ir 200mm arba 250mm varžtas.

VARŽTAI SU KAIŠČIU – Galimi ilgiai: 200mm arba 250mm.

LIETVAMZDŽIO SUJUNGIMO ELEMENTAS – Skirtas nupjautam lietvamzdžiui sujungti. Suteikia patikimą, tvirtą sujungimą.

TRIŠAKIS – Naudojamas sujungti dviems lietvamzdžiams į vieną. Turi papildomą šoninę jungtį, kurios kampą galima reguliuoti nuo 50 iki 80 laipsnių.

LIETVAMZDŽIO PRAVALA – Skirta vandeniui nukreipti į kitą talpą.